חיפוש בדיחות

 

הרשמה לאתר
רשום את מייל שלך בטופס הבא וקבל חינם בדיחות למייל שלך

 
 
 

 
 
 
 
 
 
בדיחות חדשות
 
הודי סיני וישראלי
הודי סיני וישראלי ניפגשו בפארק והחליטו לעשות תחרות שתיה.
מי ששותה הכי הרבה מים ולא הולך לשרותים.
הסיני שתה 250 כוסות מים והלך לשרותים הישראלי שתה 300 כוסות מים והלך לשרותים ההודי שתה 1000 כוסות מים והלך לשרותים הסיני וההישראלי שאלו את ההודי מה הסוד שלך ההודי אמר
הודי הודי לא טיפש הודי סם חיטול יבש.

הבדיחה נמסרה ע"י בר

       תגובות הגולשים

שם:
אמייל:
smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 


נא לכתוב את האותיות שבהמשך (הדבר נחוץ לאבטחת האתר)
Security Image


 
 

 

על בדיחות על מספרי בדיחות

שמעת את הבדיחה הזאת?
כמה פעמים לא קורה במפגשים שונים עם חברים שיש חברה שיודעים להצחיק את כולם ולספר בדיחות מצחיקות. גם אתם הייתם רוצים לספר בדיחות ולהיות במרכז העניינים? מהיום כל אחד יכול להיות מצחיק. אפשר לחפש באתר בדיחות חדשות או ותיקות יותר ולספר לחברים וגם לארגן להם סטנד אפ כמו שרואים בתכנית צחוק מעבודה.

באתר מאות בדיחות שונות, טובות יותר או פחות כפי שגם משחקים לא כולם מעולים. גם אם לא תצחקו בטוח שלפחות תחייכו...כי מי לא אוהב לצחוק. עכשיו יש גם סיבה טובה לצחוקים. כנסו לאתר ובטוח לא תצטערו.

האתר כולל מגוון בדיחות אשר נוספו ממקורות שונים, רובם לא ידועים. חלק מהבדיחות נשלחו ע"י הגולשים כי הבדיחות היום עוברות לא רק מפה לאוזן אלה מהמייל לאתר. במקרה שמצאתם באתר בדיחה שמקורה ידוע לכם נא לפנות באמצעות המייל עם כל הפרטים הדרושים כדי שנוכל לציין את הקרדיט למקור הבדיחה או להסרתה. במידה ותכנים מסוימים באתר נראים לכם פוגעניים והינכם מעוניינים לבקש שיורדו מהאתר נא לציין את כתובת העמוד בו מופיע התוכן הזה ואת הפרטים המלאים שלכם כולל טלפון ואנו נבדוק את עניין.
האתר מתחדש כל הזמן. מומלץ להירשם לרשימת התפוצה ותקבלו בדיחות חינם למייל שלכם.

 
בדיחות הכי נצפות
חיפה תל אביב נעל נושכת
הבלונדינית בקולנוע פתרון לבעית הזבובים
המלפפון עים השערות אופנה משתנהפסיכולוג טעים
שותה כדי לשכוח סבתא בבנק
החייל והשפתון כפתור הפעלה
משאלה מזל רע
ניתוחים פלסטיים אמא יש רק אחת
העונש סיני והישראלי והג'ק שיער
מכנסי הסוואה חולץ הפקקים
בגידה בגן עדן אהבה וגרביים

לצחוק זה בריא
כבר בימי קדם ידעו שהצחוק חשוב לבריאות הנפש והגוף. ביהדות השמחה והצחוק מתוארים כתכונות שאדם צריך לשאוף להגיע אליהן ואת עבודת ה' יש לעשות מתוך שמחה. באירופה שלפני מלחמות העולם היו בקהילות היהודיות, מספרי בדיחות מקצועיים שהיו עוברים בין הכפרים והעיירות ואנשי הקהילה היו מתקבצים לערבי צחוק. ובדיחות הדעת. חיי היהודים לא היו קלים. אך הם החזיקו מעמד, בין הפוגרומים והעוני, בעזרת בדיחות וצחוקים. גם בתרבויות המזרח מתייחסים לצחוק ברצינות גמורה. כבר בעת העתיקה הם הכירו בחשיבות הצחוק לבריאות האדם. בתרבויות המערביות הלכה והתמעטה במהלך השנים, ההכרה בחשיבות הצחוקים לבריאות האדם, בעיקר בהשפעת הכנסייה הנוצרית. ראשי הכנסייה אסרו לספר בדיחות ובשום פנים לא רצו לשמוע צחוקים בין כותלי הכנסיות ובמנזרים.

אחד המגזרים שלקחו את עצמם ברצינות גמורה היו אנשי הרפואה. כשהוקמו בתי החולים הראשונים, הכלל הראשון היה שקט מוחלט בין כותלי בית החולים
כמו במשחק סוליטר ואיסור מוחלט על צחוק. בדיחות וצחוקים התקבלו שם על תקן צחוק מהעבודה. הדעה הרווחת הייתה אז ששקט הוא התנאי החשוב להחלמה. אפילו על ילדים אסרו לשחק או לצחוק.

יום אחד הגיע סטודנט לרפואה בשם הנטר אדמס להתמחות במחלקת הילדים בבית חולים בווירג'יניה ארה"ב . כאדם שמח מטבעו החל להצחיק את הילדים בעזרת בדיחות מצחיקות תחפושות וקצת השתוללות. הוא שם לב שהילדים פחות מתלוננים על כאבים. דר' אדמס שמוכר יותר בשם "פאץ'" אדאמס יצר את המושג ליצן רפואי, הקים ב – 1973 את בית החולים "גזונטהייט" (לבריאות- בגרמנית) בווירג'יניה. הוא הכיר בחשיבות הצחוקים, הבדיחות והשמחה בכלל כחלק חשוב בהחלמה מהירה וקלה יותר אצל ילדים ומבוגרים וגם במניעת מחלות.

כיום הוכח בצורה מדעית שהצחוק משחרר במוח אנדורפינים וסרוטונין שהם "כימיקלים שמחים" שמחזקים את המערכת החיסונית ועוזרים לגוף להתגבר על מחלות ואף למנוע אותן, מפרק מתחים, צובע את החיים באופטימיות ומאפשר להתמודד טוב יותר עם האתגרים העומדים בפני בני האדם במהלך החיים.  הרבה מחקרים מוכיחים שהצחוק הוא בריא והוא תרופה טובה נגד דיכאון, פחדים, חרדות וכדומה...

כיום יש ברחבי הארץ סדנאות צחוק, בכל בתי החולים בארץ מועסקים באופן קבוע ליצנים רפואיים ואפילו מקומות עבודה הכירו בכך, שצחוק מהעבודה לא אומר זלזול בעבודה. נהפוך הוא, מקומות עבודה שמעודדים בדיחות וצחוקים זוכים לעובדים שמחים ולפריון עבודה.